• OGŁOSZENIE!

• Informujemy, że zajęcia adaptacyjne dla dzieci 3letnich nowoprzyjętych odbędą się 30 i 31 sierpnia o godz. 16:00. Dzieci starsze zapraszamy do zwiedzenia przedszkola.

• WYCIECZKA SMERFÓW I KRASNALI

• Dn. 14.06.22 r. grupa smerfy i krasnale odwiedziły " Dzidzi Wioskę" w miejscowości Leboszowice. Na wycieczce dzieci uczestniczyły w warsztatach na których dowiedziały się jak powstaje miód, o zwyczajach rodziny pszczelej oraz o narzędziach używanych w pracy w pasiece. Poza tym przedszkolacy stworzyli własną przypinkę oraz mieli możliwość przejażdżki na mechanicznych konikach.

• PODZIĘKOWANIA

• Zuchy i Tropiciele jeszcze raz dziękują trenerowi za poświęcony czas, ciężką pracę oraz za zaangażowanie i włożnoe serce w kształtowanie naszych umiejętności piłkarskich.

• BEZPIECZNE WAKACJE

• Celem akcji, która potrwa od 24 czerwca do 1 września 2022 r. jest stworzenie bezpiecznych warunków wypoczynku dzieci i młodzieży na terenie                        woj. śląskiego, zwłaszcza w ośrodkach wypoczynku letniego.

• Wycieczka Biedronek, Zuchów i Tropicieli do "Dzidzi Wioski" w Wilczy.

• 13 czerwca przedszkolacy odwiedzili „Dzidzi Wioskę” w miejscowości Wilcza. W wesołej atmosferze spędzili czas oglądając wiejskie zwierzęta, słuchając opowieści o pracy strażaków, przyczynach pożarów, co zrobić gdy wybuchnie pożar?. Dzieci miały możliwość zobaczyć wóz bojowy straży pożarnej.  Uczyły się doić krowę i dowiedziały się jak powstaje mleko i jego przetwory. Był czas na zabawę na ogromnym placu zabaw, duże bańki mydlane, tor przeszkód,  wspólny posiłek i własnoręczne wykonanie pamiątkowej przypinki. Była to wspaniała okazja do obcowanie z naturą.

• Wycieczka Smerfów i Krasnali

• 11.05. Krasnale i Smerfy wybrały się na wycieczkę do Dream Parku w Ochabach Wielkich. Największą atrakcją parku był park dinozaurów, w którym znajdowały się ogromne modele prehistorycznych gadów. Dzieci miały możliwość zobaczyć również zwierzątka hodowlane (kozy, barany,alpaki itp.) oraz zwierzątka tropikalne. Przedszkolaki zwiedziły również " dom do góry nogami" gdzie " przekonały się jak to jest chodzić po suficie". W trakcie wycieczki znalazł się czas na dobrą zabawę: kino 6 D i " dmuchance".

• INDIAŃSKIM KROKIEM - DZIEŃ DZIECKA

• Każde plemię (grupa) wyposażone było w stroje, opaski, pióropusze. Wszyscy z pomalowanymi buźkami ruszyli do tańca i zabawy. Dowiedzieliśmy się wiele ciekawych informacji o Indianach i ich życiu. Zabawy nie było końca, a dzieci były zachwycone :)

• DZIEŃ DZIECKA

• Drogie dzieci,  życzymy Wam spełnienia wszystkich marzeń nawet tych, które wydają się niemożliwe. Niechaj każdy dzień będzie wspaniałą przygodą, którą przeżyjecie wśród życzliwych ludzi. Bądźcie zdrowi, szczęśliwi i kochani, a przede wszystkim kroczcie przez życie z uśmiechem na twarzy.