• Zebrania środroczne

• Zapraszamy rodziców na zebrania grupowe, które odbędą się:
            Tygryski - 9.03, godz. 1630
            Żabki - 6.03, godz. 1630
            Krasnoludki - 13.03, godz. 1630
            Smerfy - 7.03, godz. 1630
            Biedronki - 16.03, godz. 1630
            Zuchy - 13.03, godz. 1630
            Tropiciele - 15.03, godz. 1630

• Spotkania z książką

• Najmłodsze grupy, Tygryski i Żabki, systematycznie spotykają się z Panią z pobliskiej biblioteki w celu posłuchania bajek wywodzących się z klasycznej literatury dla dzieci. W ciągu trzech spotkań dzieci zajęły się bajką "Pani Zima", "Złota rybka", "Wilk i siedem koźlątek". Przedszkolaki z zainteresowaniem słuchały bajek, oglądały ilustracje i rozmawiały na temat ich treści. Na sam koniec wykonywały prace plastyczne.

• Zajęcia otwarte w Szkole Podstawowej nr 5

• Zuchy odwiedziły pobliską Szkołę Podstawową. Podczas zajęć sportowych mieli okazję zobaczyć, jak wygląda sala gimnastyczna oraz zajęcia WF-u. Przesympatyczni nauczyciele dostarczyli im wielu pozytywnych wrażeń.

• Bal przebierańców

• Bal karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykły dzień. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci były przebrane za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać motylki, rycerzy, piratów, policjantów, strażaków... Nie sposób zliczyć i wymienić ich wszystkich!

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja, który zachęcał dzieci  do tańca i zabaw przy muzyce.

• Zajęcia otwarte w Szkole Podstawowej nr 5

• Tropiciele odwiedzili pobliską Szkołę Podstawową. Podczas zajęć sportowych mieli okazję zobaczyć, jak wygląda sala gimnastyczna oraz zajęcia WF-u. Przesympatyczni nauczyciele dostarczyli im wielu pozytywnych wrażeń.

• Dzień Bezpiecznego Internetu

• Dzień Bezpiecznego Internetu to akcja przeprowadzana w naszym przedszkolu mająca na celu uświadomienie dzieciom niebezpieczeństw, jakie czekają na nie w dzisiejszych czasach. Dzieci wykazały się dużą wiedzą o Internecie i zasadach korzystania z niego.