• Dzień Pluszowego Misia

• Dnia 24.11 obchodziliśmy w przedszkolu ,,Dzień Pluszowego Misia''. Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim "milutkim przyjacielem". Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu na przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały one zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami i bawiły się do znanych misiowych przebojów.Ten wyjątkowy dzień był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwie, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom z grupy.

• Pasowanie na Przedszkolaka w grupie ,,Żabki''

• Dnia 23.11 odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka w grupie ,,Żabki''. Dzieci z zaangażowaniem zaśpiewały piosenkę ,,My są żabki" oraz zatańczyły utwory ,,Całuski", ,,Czardasz" oraz ,,Deszczyk" według B. Strauss. Po czym Pani Dyrektor pasowała dzieci na pełnoprawnych przedszkolaków. Po zakończeniu części oficjalnej przedszkolaki razem z rodzicami udali się na słodki poczęstunek.

• Dzień Postaci z Bajek

• Dnia 15 listopada w naszym przedszkolu zoorganizowany został Dzień Postaci z Bajek. Żabki, Krasnale i Smerfy obchodziły go w przedszkolu. Dzieci miały okazje przebrać się za swoją ulubiona postać lub przynieść maskotkę swojego ulubionego bohatera. Ponadto rozwiązywały zagadki, bawiły się z chustą animacyjną a na zakończenie dnia miały możliwość obejrzenia bajki. Trzy najstarsze grupy w tym dniu pojechały do teatru na spektakl pt.,,Nasz Shrek''. Przedstawienie teatralne pokazało dzieciom jak ważne w życiu jest poczucie własnej wartosci i polubienie samego siebie.

• Ogólnopolska akcja MEiN ,,Szkoła do hymnu''

• W ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości, czyli 10.11 o symbolicznej godzinie 11:11 przedszkolaki wspólnie na sali gimnastycznej  odśpiewały Hymn Polski. Celem akcji było zachęcenie dzieci do wspólnego przeżywania Narodowego Święta Niepodległości oraz kształtowanie szacunku wobec polskich symboli narodowych.

• Rozstrzygnięcie konkursu ,, Jesienne krajobrazy''

• Dnia 08.11 odbyło się ogłoszenie wyników konkursu plastycznego "Jesienne krajobrazy".

Oto laureaci:

I miejsce - Alicja S. z Tropicieli

II miejsce - Emilia N. ze Smerfów

III miejsce - Hania M. ze Smerfów

Wyróżnienie - Oskar B. z Zuchów, Alicja D. z Tropicieli, Maja G. z Biedronek, Paweł K. i Maria G. ze Smerfów.

Dziękujemy za dostarczone prace!

Gratulujemy każdemu uczestnikowi!

• Przedstawienie teatralne pt.,, „Niezwykłe przygody Kota i Karoliny”

• Dnia 3.11 dzieci miały okazję obejrzeć spektakl teatralny pt.,, Niezwykłe przygody Kota i Karoliny''. Było to przedstawienie które opowiadało o podróży dziewczynki wraz ze swoim przyjacielem kotem ze wsi do miasta. Podczas spektaklu dzieci miały możliwość aktywnie uczestniczyć w spektaklu. Wykazały się dużą wiedzą odnoście zwierząt domowych. Wzięły również udział w krótkiej lekcji tańca z aktorami.