• OGŁOSZENIE!

• 28 sierpnia br. o godz. 16:30 odbędzie się Zebranie Rodziców dzieci nowoprzyjętych do Przedszkola. Zajęcia adaptacyjne dla najmłodszych dzieci odbędą się w dniach 30 i 31 sierpnia o godz. 16:30. Serdecznie zapraszamy!!!

• Drodzy Rodzice!

• ,,Pojedziemy na wakacje
            Razem z mamą, razem z tatą,
            Zabierzemy piłkę, namiot
            I skakankę. Co ty na to?"

Wszystkim Przedszkolakom i ich Rodzicom życzymy wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola!

DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU!

• Festyn rodzinny

• Dnia 16.06 na boisku w Zespole Szkół Technicznych w Chorzowie odbył się coroczny festyn rodzinny. Występy artystyczne każdej z grup, mnóstwo atrakcji to coś, co czekało na przedszkolaków.

• Podziękowania

• W piątek 16.06 w grupie Biedronek odbyły się ostatnie, w tym roku szkolnym, warsztaty prowadzone przez Panią Edytę z Biblioteki Pedagogicznej w Chorzowie.

Tygryski, Żabki i Biedronki: dziękujemy bardzo za wspólnie spędzony rok.

• Biblioteka przedszkolna

• Drodzy Rodzice! Chcielibyśmy bardzo podziękować za przyniesione przez Was książki, które wzbogaciły nasza bibliotekę. Dziękujemy również za aktywny udział w rozwijaniu zainteresowań czytelniczych naszych wychowanków oraz dbałość o wypożyczone książki.

Biblioteka na czas wakacji będzie zamknięta, więc prosimy o oddanie wypożyczonych książek do 19 czerwca.

• Tropiciele w Teatrze Rozrywki w Chorzowie

• Dnia 02.06 Tropiciele uczestniczyli w spektaklu pt. "Pinokio" wystawianym w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Po spektaklu przedszkolaki miały okazję przywitać się z aktorami oraz pozwiedzać "zakamarki" teatru.