W związku z realizacją zadań Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii, Miasto Chorzów włączyło się do kampanii Instytutu Nowej Kultury „Nowe uzależnienia-systemowa profilaktyka”.
Zachęcamy do zapoznania się z artykułem dr Pawła Filipczaka pt. „Pierwszy ekran. Pierwsze ryzyko. Pierwsza profilaktyka.”:
Artykul_Pierwsza_profilaktyka_dr_Filipczak.docx
